Momentálně se plně věnuji svým novým pracovním aktivitám, a proto nepřijímám žádné objednávky na koučink.

Proč jsem si založila blog

“Vzpomínky vám nikdo nikdy nemůže vzít.”

a taky

“Co je psáno, to je dáno.”

A tato dvě prostá přísloví, pravdy, mne přivedly k tomu, že jsem si založila blog, webové stránky, kde chci psát o místech, zemích, která jsem navštívila, o mých zkušenostech a zážitcích. Přeci jenom za těch skoro 50 let, kdy si mne moji rodiče přivezli z porodnice, jich je dost 🙂

A tím druhým důvodem je, že vás tím vším chci inspirovat.

Inspirovat k tomu, abyste překonali strach a vypravili se na dovolenou bez cestovní kanceláře. Podle vlastních představ a jak se říká na vlastní pěst. Ať už autem, vlakem, autobusem nebo letadlem. Nebo i pěšky.

Co mám ráda

Mne samotnou nebaví davy turistů, i když se jim někdy nevyhnu. Dlouhé fronty u památek, předražené turistické restaurace to taky není to, co vyhledávám. Ba naopak.

Na dovolené se snažím najít a užít si pohodových míst. Mnohdy to jsou taková, kam chodí místní, kde to dýchá atmosférou a životem dané země a jsou tam i místní ceny.

Pokud se vám mé tipy na výlety a zajímavá místa, praktické rady a návody budou líbit, využijte jich.

Berte vše jako švédský stůl. Já nabízím a vy si vybíráte.

“Tohle se mi líbí, beru a zkusím, zajetu tam, takhle levně sehnat letenku, to určitě vyzkouším. Užiju si to. A tenhle hotel ve Florencii si zabookuju na příští měsíc.”

a nebo naopak

“To mne neoslovilo, není to pro mne. Ale možná by to zajímalo někoho z mých přátel.”

Tak jim odkaz na mé stránky www.jitkasobotkova.cz klidně předejte, budu ráda.

Mám to podobně jako Vy

Nejsem digitální nomád a ani neopouštím svou práci, abych mohla cestovat.

Snažím se cestovat a podnikat výlety tak, jak většina lidí – tedy během 4-5 týdnů dovolené, o víkendech.

No někdy je fakt, že se “utrhnu” a vyrazím na půldenní či jednodenní výlet, po ČR nebo okolních zemích. A to všechno proto, abych si vyčistila hlavu, načerpala energii pro další práci a ten každodenní kolotoč….

Berte mé cesty a zážitky jako inspiraci. Chci ve vás vzbudit touhu poznávat nová místa a země. Cestovat svobodněji a levněji, sbírat nezapomenutelné zážitky a taky zkušenosti.

A přitom všem poznávat sami sebe.

Jitka Sobotková

Jsem koučka v oblasti vztahů a osobního rozvoje. Blog píši o tom, co mě zajímá. Mou největší vášní je cestování. Ráda se s vámi podělím o své zážitky, inspirace a tipy.