Můj příběh

Mou celoživotní vášní je cestování. Nejraději objevuji krásy naší země (Moravy, Čech i Slezska) a poznávám svět na vlastní pěst (bez cestovky).
Baví mne inspirovat ostatní a ráda se s vámi podělím
o své zkušenosti a zážitky. Předám vám tipy a rady, abyste si i vy užili svou báječnou dovolenou podle vašich finančních i časových možností. 

 

 

Ahoj, hezký den, jmenuji se Jitka Sobotková.

Miluji cestování. Milovala jsem ho vždycky. Vlastně od narození a to je už 47 let . Za tu dobu jsem procestovala několik zemí a navštívila spousty krásných a inspirativních míst v zahraničí i v České republice.

K psaní cestovatelského blogu jsem se chystala už dlouho. Nastal ten pravý čas.
Chci, aby sloužil nejenom mně, jako "cestovatelský deník", ale pokud bude inspirací
i pro náhodné či stálé návštěvníky a čtenáře, budu ráda.

Stejně tak se chci o své zážitky, fotky a příběhy dělit se svými nejbližšími, rodinou
a přáteli.

Na svých cestách:
1) objevuji
2) poznávám a seznamuji se
3) ochutnávám a vychutnávám 
4) fotím
5) užívám 
6) inspiruji se a "snad" inspiruji i Vás

Miluji cestování, výlety a poznávání. Kromě toho dobré jídlo a víno, což spolu velmi často souvisí.
Nejsem digitální nomád na plný úvazek, i když bych někdy chtěla být. Ale jsem nesmírně vděčná za to, že i při svých cestách mohu pracovat. Nebo respektive mohu pracovat i tam, kde momentálně jsem. 

Jsem redaktorkou a PR manažerkou a kvůli cestování neopouštím svou práci v České republice. Jsem také mámou 14 letého syna, kterého mám moc ráda. Takže cestovat, poznávat a objevovat neznámá místa a cizí kraje, ale i notoricky známá města a památky u nás i za hranicemi se snažím jako většina z Vás/nás - během dovolené
či o víkendech. A právě těmto mým cestám věnuji také svůj blog "Jitka cestuje"

Postupně zde budu mapovat místa, která jsem navštívila. A taky přidávat na Facebook Jitka cestuje své tipy a přání, kam se podívat a co zajímavého navštívit.