VÁŠ E-BOOK ZDARMA "CESTUJEME BEZ CESTOVKY"

Je tu pro Vás e-book "Cestujeme bez cestovky".


Získejte ZDARMA přehledný a praktický návod,
jak si naplánovat svou dovolenou
a vyrazit na cesty, jak se říká "na vlastní pěst",
bez cestovní kanceláře či agentury. 

  • Prozradím Vám svůj postup,
    jak plánuji dovolenou

  • Poradím Vám, co zajistit před cestou

  • A nechám Vás nahlédnout i do mého zavazadla 


Respektuji Vaše soukromí a nikdy Vám nebudu posílat spam.

Co o něm říkají ti, kteří ho už četli?

"Žádný pesimista ještě nikdy neobjevil tajemství hvězd, neplavil se do neznámých zemí ani neobjevil nové obzory lidské duše." Na Jitce se mi líbí, že rozhodně není pesimista, ale naopak dává naději, že všechno jde, když se chce! Díky Jituš!

Jana Kubátová

Jitčin e-book je tak praktický, že by v podstatě stačilo, si jej před plánovanou cestou vytisknout a postupovat krok po krku podle něj bez starostí, že na něco zapomenu. S tímto průvodcem mám pocit, že exotická cesta na vlastní pěst je vlastně jen vycházka do potravin za rohem, kam si zajdu pro něco, na co mám chuť. Ebook je tak akorát dlouhý, obsahuje všechno a nenudí. Tipy na konkrétní portály atd. jsou dokonale srozumitelné, opravdu návod skoro na život nebo aspoň na pár týdnů v životě.

Lenka Horáčková

Není nic cennějšího než vlastní zkušenost. Tato skutečnost platí napříč všemi odvětvími. Já jako cestovatel začátečník jsem vděčná Jitce za rady a tipy, které sepsala do svého e-booku, a doplnila je krásnými a inspirativními fotografiemi z cest. Existuje totiž spousta cestovních kanceláří, nicméně jsou informace, které Vám v nich nedají. Jednoduše proto, že ne vždy mají onu vlastní zkušenost. Pokud Vás láká vyrazit do světa a jediné, co Vás brzdí, je to, že nevíte, kde a jak začít s plánováním cesty, pak Vám Jitčin e-book poslouží jako spolehlivé vodítko.

Nikola Fikrová